Arı Makina İthalat & İhracat A.Ş.

Mission

Arı Makina İthalat & İhracat A.S. olarak misyonumuz; Türk sanayicileri ile KOBİ’lere hedefleri ve bütçeleriyle uyumlu, global kalite standartlarına, güvenlik prosedürlerine uygun, dayanıklı makineler tedarik etmektir.

Vizion

Arı Makina Ithalat & Ihracat A.S. olarak vizyonumuz; Talaşlı imalat için kullanılan makinelerin oluşturduğu sektörde sürdürülebilir satış ve servis başarısı elde etmek ve sektörün önde gelen firmaları arasındaki pozisyonumuzu geleceğe taşımaktır.

About Us

1983 yılında Kayhan ÖÇAL, Raşit ÖÇAL ve Süreyya TEVRÜZ tarafından kurulan Arı Makina İthalat & İhracat A.Ş. ISKO Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden bir şirkettir.

Firmamız talaşlı imalat sektörüne konvansiyonel ve CNC kontrol sistemli takım tezgâhları tedariki yapmaktadır. Tedarik ettiğimiz bütün ürünler kendi ithalatımız olup kendi servis ekibimiz tarafından kurulum bakım ve eğitimi verilmektedir.

Our Team

Talaşlı imalat sektöründe, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, hatasız işler hedefledik. Gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. Teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan Arı Makina, bu konuda elinden gelen özeni göstermiş, göstermeye de devam etmektedir. Eğitimli personel ve teknoloji, bizi müşteri memnuniyeti hedefimize yaklaştıran temel iki olgu olarak her zaman gündemimizde olmuştur. 

Hakan KARTALGeneral Manager
Mukbil DÜNDARImport and Export Management
Yunus OĞUZCNC Machine Tool Sales Manager
Kadir EROĞLUDepartment of Finance Management
Ayhan UÇAKCNC Service Officer
Hidayet OCAKConventional Management Tools
Fatih YÜKSELCNC Training Specialist

 

İSKO GROUP Firms

      

How We Work?

Müşteri ziyaretleri sonrasında karar verilen makine için teklif yapılır. Teklifte mutabık kalındıktan sonra stoklarımızda yok ise yeni üretim için yurtdışından siparişi geçilir. Teklifte verilen teslim yerine göre makine teslim edilir. Ekibimizin kurulumu tamamlamasının ardından test işlemeleri ve hassas ayarları yapılır ve son olarak makinenin temel eğitimi profesyonel ekibimiz tarafından verilir.

 

Arı Makina Çalışma Şekli