Arı Makina İthalat & İhracat A.Ş.

Misyon

Arı Makina İthalat & İhracat A.S. olarak misyonumuz; Türk sanayicileri ile KOBİ’lere hedefleri ve bütçeleriyle uyumlu, global kalite standartlarına, güvenlik prosedürlerine uygun, dayanıklı makineler tedarik etmektir.

Vizyon

Arı Makina Ithalat & Ihracat A.S. olarak vizyonumuz; Talaşlı imalat için kullanılan makinelerin oluşturduğu sektörde sürdürülebilir satış ve servis başarısı elde etmek ve sektörün önde gelen firmaları arasındaki pozisyonumuzu geleceğe taşımaktır.

Hakkımızda

1983 yılında Kayhan ÖÇAL, Raşit ÖÇAL ve Süreyya TEVRÜZ tarafından kurulan Arı Makina İthalat & İhracat A.Ş. ISKO Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden bir şirkettir.

Firmamız talaşlı imalat sektörüne konvansiyonel ve CNC kontrol sistemli takım tezgâhları tedariki yapmaktadır. Tedarik ettiğimiz bütün ürünler kendi ithalatımız olup kendi servis ekibimiz tarafından kurulum bakım ve eğitimi verilmektedir.

Ekibimiz

Talaşlı imalat sektöründe, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, hatasız işler hedefledik. Gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. Teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan Arı Makina, bu konuda elinden gelen özeni göstermiş, göstermeye de devam etmektedir. Eğitimli personel ve teknoloji, bizi müşteri memnuniyeti hedefimize yaklaştıran temel iki olgu olarak her zaman gündemimizde olmuştur.

 

Hakan KARTAL
Mukbil DÜNDARSatış Direktörü
Yunus OĞUZCNC Takım Tezgahları Satış Müdürü
Kadir EROĞLUFinans Departmanı Sorumlusu
Ayhan UÇAKCNC Servis Sorumlusu
Hidayet OCAKKonvansiyonel Tezgahları Sorumlusu
Fatih YÜKSELCNC Eğitim Sorumlusu

 

İSKO GRUP Firmaları

 

Nasıl Çalışırız?

Müşteri ziyaretleri sonrasında karar verilen makine için teklif yapılır. Teklifte mutabık kalındıktan sonra stoklarımızda yok ise yeni üretim için yurtdışından siparişi geçilir. Teklifte verilen teslim yerine göre makine teslim edilir. Ekibimizin kurulumu tamamlamasının ardından test işlemeleri ve hassas ayarları yapılır ve son olarak makinenin temel eğitimi profesyonel ekibimiz tarafından verilir.

 

Arı Makina Çalışma Şekli